BAJERN - PSŽ! Potpuni haos u Minhenu: Ovako nervozne Nemce nikada nismo videli! Parižani imaju vođstvo na poluvremenu
Dodajte Kurir u vaš Google izborFudbaleri Bajerna i Pari Sen Žermena odlučiće o drugom finalisti ovogodišnjeg izdanja Lige šampiona.
Revanš se igra od 20.45 časova u Minhenu.
U prvoj utakmici Pari Sen Žermen je slavio sa 5:4.
Pobednik će 30. maja u Budimpešti igrati protiv Arsenala, koji je dan ranije pobedio Atletiko 1:0 i ukupnim rezultatom 2:1 prošao u finale.
Kraj 1. poluvremena
Pari Sen Žermen golom Dembelea od 3. minuta vodi sa 1:0.
Ukupan rezultat je 6:4 za Parižane.
45+2' Žuti za Kvaracheliju
Potpuno bespotrebno Kvarachelija je zaradio žuti karton u poslednjim sekundama prvog poluvremena.
43' Najbolja prilika za Bajern
Musijala je šutirao sa desetak metara, ali je ruski golman Safonov odbranio.
33' Nojer spasava gol
Neveš šutira glavom, Nojer paradom sprečava pogodak.
30' I ponovo sve pršti od nervoze
Lopta je Vitinju pogodila u ruku, i to od strane svog saigrača. Vitinja je bio u svom kaznenom prostoru. Nemci su tražili penal, ponovo je bukvalno ceo stadion skočio na noge i tražio da Pinjeiro pokaže na belu tačku.
27' Auu, kakva nervoza u Minhenu
Lopta je na sredini terena pogodila Nuna Mendeša, a domaći fudbaleri su tražili da sudija Pinjeiro svom sunarodniku pokaže žuti karton. Bilo bi to isključenje, pošto je Mendeš već opomenut.
Bukvalno su svi sa klupe i na tribinama skočili i tražili od sudije reakciju.
21' Opasan nalet Parižana
Kvarachelija je uleteo sa leve strane do sredine kaznenog prostora, šutirao, ali je njegov šut završio u rukama Nojera.
15' Velika prilika za Bajern
Olise je šutirao sa nekoliko metara, ali je u poslednjem trenutku izblokiran.
8' Prvi žuti karton
Nuno Mendeš je opomenut u ranoj fazi utakmice. Mendeš je nagazio Olisea i zasluženo dobio kartu žute boje.
Počela je utakmica
Gosti će imati veliku podršku
Sastavi
BAJERN - PSŽ
Stadion: Arena Minhen
Sudija: Žoao Pinjeiro (Portugalija)
BAJERN: Nojer - Stanišić, Upamekano, Tah, Lajmer - Kimih, Pavlović - Olise, Musijala, Luis Dijaz - Kejn. Trener: Vensan Kompani
PSŽ: Safonov - Zaire-Emeri, Markinjos, Pako, Nuno Mendeš - Fabijan Ruiz, Vitinja, Žoao Neveš - Due, Dembele, Kvarachelija. Trener: Luis Enrike